Latest Posts

Wystawa Kontrasty w oczach

By 05:17Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do bezpłatnego wernisażu prac pacjentów Centrum Psychiatrii i Psychologii MariaMed w Lubinie. 

Prace, które zostaną zaprezentowane Państwu na wystawie – to próba zmierzenia się z własnym Ja, ze swymi ograniczeniami jak również z wielką siłą swego sprawstwa i możliwości jakie daje sztuka.
Grafiki, rysunki, które zobaczymy są pełne pokory i dojrzałości, pełne kontrastów na wielu płaszczyznach. Patrząc na twarze, oczy, usta uświadomimy sobie obecność drugiego człowieka. Wystawa ta jest pełna motywującej energii do życia.

Tego właśnie będziemy mogli doświadczyć na wernisażu 22 kwietnia o godz.16 00 w restauracji 
o nazwie Dobra Karma we Wrocławiu.

Dla autorów prac - grafika i rysunek stają się sposobem komunikacji z innymi ludźmi. Na płaszczyźnie sztuki wszyscy stajemy się równi, akceptujemy, rozumiemy jesteśmy z ludzką twarzą.
Obrazy, jakie zobaczymy są mocno kontrastujące ze sobą.  Dlaczego w jednych jest precyzyjna kreska ołówka w innych ekspresyjna kredka. Prace uczestników terapii Dziennego Oddziału Rehabilitacyjnego przychodni MariaMed w Lubinie – to próba spojrzenia na własne umiejętności i możliwości twórczego sprawstwa.

Rejestracja na wydarzenie pod linkiem:  Formularz rejestracyjny
Szczegóły do wydarzenia pod adresem: Kontrasty w Oczach


Opiekunowie artystyczni: mgr Małgorzata Witkowska, mgr Krzysztof Dziamski

Partnerzy wystawy:
"Jestem sobą nie chorobą" http://www.jestemsoba.org.pl/''
MariaMed" Centrum Psychiatrii i Psychologii http://www.mariamed.pl/''
Black Hourse" Agencja Reklamowa http://www.blackhorsestudio.pl/''
Dobra Karma" http://www.blackhorsestudio.pl/

You Might Also Like

0 komentarze

//]]>