Latest Posts

Ogólnopolskie badania pilotażowe

By 09:49


Nasza kampania rozpoczyna prowadzenie ogólnopolskich badań pilotażowych na temat postrzegania osób ze schorzeniami natury psychicznej. Badania umożliwią nam zaprojektowanie efektywnych narzędzi badawczych oraz zwrócą uwagę na problem wykluczenia społecznego osób chorych. Końcowy efekt badań zostanie wykorzystany do publikacji i przedstawiony podczas zorganizowanej konferencji.
Jeżeli jesteś osobą z problemami natury psychicznej prosimy o poświęcenie 5 minut na uzupełnienie krótkiego anonimowego wywiadu. To zaledwie kilka minut , a pomożesz zwrócić uwagę na poważny problem społeczny. Pamiętaj, że takich jak Ty jest wielu, więc zawalczmy o wizerunek polskiej psychiatrii.
Pozostawiamy Wam pełną anonimowość i zachęcamy do wyrażania swoich prawdziwych emocji, które umożliwią zwrócenie uwagi na mankamenty polskiej psychiatrii. Wyniki badań pozwolą nam na zdiagnozowanie problemów z którymi borykają się osoby leczone psychiatrycznie. Wasz udział to pierwszy krok do zmiany społecznego spojrzenia.
 

Nauczmy się wyrażać siebie!!!
 

Wystarczy, że odpowiesz na pytania pod adresem
http://goo.gl/forms/wwbTN4UMfB
Wykorzystana grafika:
Autor: Katarzyna Szymanek, Licencja: Jestem sobą, nie chorobą

You Might Also Like

0 komentarze

//]]>